11 вишів України включено до QS World University Rankings

11 українських університетів увійшли до переліку найкращих університетів світу за версією QS World University Rankings 2023 року.

За результатами цьогорічного рейтингу, який є одним з найбільш впливових у світі джерелом даних про успішність університетів, найкращим українським закладом освіти визнаний Київський національний університет ім. Шевченка. Університет увійшов до 681-690 позицій світового рейтингу.

Друге місце серед українських вишів посів Харківський національний університет ім. Каразіна (691-700).

Третє місце національного підрейтингу відведено Національному технічному університету «Київський політехнічний інститут ім. Сікорського» (731-740 місце світового рейтингу).

Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» отримав четвертий показник успішності в українській частині рейтингу (901-950).

Національний університет «Львівська політехніка» та Сумський державний університет другий рік поспіль ділять п’яту та шосту позицію з однаковими показниками у світовому рейтингу (951-1000).

Сьому та восьму сходинки національного рейтингу ділять Національний університет «Києво-Могилянська академія» та Одеський національний університет ім. Мечникова (1001-1200).

На дев’ятій – одинадцятій позиціях розташувались Львівський національний університет ім. Франка, Харківський національний університет радіоелектроніки та Національний університет біоресурсів і природокористування (1201-1400).

Найкращим університетом планети вкотре визнано Massachusetts Institute of Technology з США.

Британський University of Cambridge отримав другу позицію, а University of Oxford – третю.

РЕЙТИНГ УНІВЕРСИТЕТІВ QS 2024

Джерело: osvita.ua