ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Ми, Громадська організація «Асоціація освіти та науки України», звертаємося до вас з проханням про допомогу. Внаслідок військової агресії Російської Федерації постраждала уся освітня сфера.

Школярі, студенти, аспіранти, молоді науковці, викладачі, професори потребують підтримки та допомоги.

Збитки внаслідок нападу Росії

Як Ви можете допомогти?

Кому ми допомагаємо?

- Освітні заклади

Внаслідок російської агресії пошкоджені понад 2 тисячі закладів освіти, 125 повністю зруйновані.

- Здобувачі освіти

Десятки тисяч школярів та студентів змушені виїхати до інших країн або покинути навчання через зруйновані заклади освіти, в також через втрату власного житла.

- Вчителі та Викладачі

Тисячі освітян втратили своє місце роботи. Доходи зникли або суттєво скоротились.
Ви постраждали? Потребуєте підтримки на власні проекти?

Заявка на підтримку від АСЕУ

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ДОПОМОГИ

Українська економіка вже втратила $10 млрд споживчого попиту, враховуючи мільйони біженців.

Незважаючи на  труднощі, що спричинила росія, Україна стримує та перемагає набагато більшого за себе ворога. Ми показали світові стійкість України, мужність воїнів і національне єднання у боротьбі проти ворога. Проте в умовах війни страждає мирне населення, інфраструктура, а найстрашніше – страждають діти. І саме діти потребують суттєвої підтримки та уваги.

Наразі, в багатьох областях України відновлюється освітній процес за дистанційною формою навчання або змішаною формою. Проте багато освітян (вчителі, викладачі) стикнулися з тим, що у них відсутні засоби для проведення освітнього процесу.

Наша Громадська організація окрім забезпечення освітнього процесу також здійснює пошук житла для тимчасово переміщених викладачів з території бойових дій, а також батьків з дітьми.

Як Ви можете допомогти?

МИ ПОТРЕБУЄМО

- Технічні засоби

для відновлення освітнього процесу дистанційно з нових місць тимчасового розміщення, а саме: сервери, ПК, ноутбуки, мережеве обладнання, зокрема роутери, принтери, аксесуари, проектори для організації очного навчання в нових локаціях

- Житло та фінанси

Пошук і забезпечення освітян та науковців тимчасовим житлом в більш безпечних регіонах України. Також фінансова допомога для освітян та науковців, що втратили своє житло.

- Навчальні програми

Адаптація існуючих та створення нових навчальних програм з урахуванням нових викликів, спираючись на розуміння потреби відбудови України;

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ДОПОМОГИ