![](https://aseu.eu/wp-content/uploads/2024/04/1-library-pretty-female-_i.jpg)
Серед майбутніх вступників іноземна мова є найпопулярнішим предметом у якості четвертого предмета НМТ за вибором учасника. Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти, коментуючи хід реєстрації на мультитест. Зокрема, іноземним мовам надало перевагу понад 95,5 тисяч осіб з майже 200 тисяч зареєстрованих станом на 1 квітня. На другому місці за популярністю серед предметів за вибором – біологія, її обрала майже 41 тисяча вступників. На третьому