Блок завдань НМТ з історії України значно розширений

Вступники 2023 року, які оберуть третім предметом НМТ історію України, працюватимуть з завданнями, які охоплять період у 5 століть.

Відповідно до характеристики тестів, що будуть застосовані в 2023 році, завдання будуть стосуватись історичного періоду «Історія України (друга половина XVI – початок XXI ст.»).

Усього блок завдань з історії України міститиме 30 завдань – 20 завдань з вибором однієї правильної відповіді, 4 завдання на встановлення «логічних пар», 3 завдання на встановлення послідовності та 3 завдання з вибором 3 відповідей із 7 запропонованих.

Для отримання позитивного результату тестування за шкалою 100–200 балів вступнику необхідно буде набрати не менше 6 тестових балів. Максимальна кількість тестових балів за цей предметний блок НМТ дорівнює 54 балам.

Для порівняння, учасники НМТ у 2022 році під час тестування працювали із завданнями, що стосуються історичного періоду: «Історія України 1914 р.– початку ХХІ ст.», тобто з темами, які раніше були складниками ДПА у формі ЗНО з історії України.

Джерело: osvita.ua