Дипломи та атестати будуть доступні у смартфоні

Кабінет Міністрів ухвалив постанову, що дозволить впровадити документи про освіту в застосунку Дія.

Про це повідомили у Міністерстві цифрової трансформації.

У Мінцифри зазначають, що через повномасштабне вторгнення багато українців були вимушені евакуюватися до інших країн навіть без найнеобхідніших документів.

«Завдяки документам про освіту в Дії дипломи та шкільні атестати завжди будуть у смартфоні. Відображатимуться вони в українців, які досягли 14 років і мають реєстраційний номер облікової картки платника податків, а дані про їхню освіту містяться в Єдиній державній електронній базі з питань освіти», – зазначають у Міністерстві цифрової трансформації.

Зокрема, у Дії будуть доступні документи про базову середню освіту, про повну загальну середню освіту, про професійну (професійно-технічну) освіту, про фахову передвищу освіту, а також про вищу освіту або науковий ступінь.

Зазначені документи можна буде використовувати при вступі до закладів вищої освіти, для отримання професійної (професійно-технічної освіти), при працевлаштуванні або оформленні до центру зайнятості.

Проєкт здійснюється Міністерством освіти і науки спільно з  Міністерством цифрової трансформації та Державною податковою службою.

Джерело: osvita.ua