Майже 13 тисячам студентів дозволено переведення на бюджет

Майже 13 тисячам студентів вишів і коледжів надано дозвіл для переведення на навчання на бюджеті.

Про це повідомив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

За його словами, фахівці Міністерства освіти у повному обсязі опрацювали звернення від студентів, які мають право на переведення на навчання за державним замовленням.

«Станом на 19 грудня 2022 року за рахунок внутрішнього перерозподілу та перерозподілу місць між закладами фахової передвищої та вищої освіти, підпорядкованих МОН, підтверджено та надано дозвіл для переведення на навчання за державним замовленням майже 13 тисяч здобувачів», – зазначив міністр.

Як відомо, усього до МОН надійшло понад 22, 5 тисяч звернень щодо переведення на бюджетні місця здобувачів освіти від 311 закладів фахової передвищої та вищої освіти.

Право на переведення мають діти загиблих захисників України, учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни, а також діти жителів особливо небезпечних територій, які зараховані на навчання на контракті до 2021 року включно.

Міністр запевнив, що всі студенти, які мають на це право та подали підтвердні документи до 18 листопада 2022 року, будуть переведені на бюджетні місця.

Джерело: osvita.ua