Молодь запрошують долучитись до відновлення країни

Молодь з усієї України запрошують на програму UPSHIFT для створення проєктів, які зможуть вирішити проблеми, пов’язані з відновленням країни від наслідків війни.

Участь у програмі можуть взяти школярі та студенти віком від 14 до 24 років з усіх областей України, яку хвилюють нагальні питання щодо відновлення України.

Для участі у проєкті необхідно сформувати команду з 3-5 учасників віком від 14 до 24 років, визначити контактну особу, хто буде вести комунікацію від імені команди, заповнити форму для відбору та визначити та описати в заявці проблему, яка турбує вашу команду.

Мати готове рішення або проєкт не потрібно. Необхідно зосередитись саме на формулюванні проблеми та її негативних наслідках, які учасники хочуть подолати.

У процесі роботи на UPSHIFT учасники команди зможуть знайти рішення для цієї проблеми.

Детально дізнатися про програму та особливості національної хвилі можна буде під час онлайн зустрічі 2 листопада о 17:00. Щоб отримати посилання на зустріч, потрібно зареєструватися.

Також більше про програму можна дізнатися на сторінках Інстаграм, Фейсбук або на сайті.

Подання заявок триватиме до 14 листопада.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ДЛЯ УЧАСТІ В ПРОЄКТІ

UPSHIFT — це глобальна програма Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), яка реалізується у понад 40 країнах. Програма надає можливість молоді пройти навчання за методологією Human Centered Design (людиноорієнтований дизайн), отримати менторську підтримку та фінансування, щоб перетворити свої ідеї на соціально важливі проєкти.

 

Джерело: osvita.ua