МОН готується до різних форматів навчання

У регіонах, де очне навчання організувати неможливо, будуть знайдені інші можливості для навчання школярів.

Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки, коментуючи підготовку до нового навчального року.

У відомстві зазначають, що навчальний рік розпочнеться 1 вересня 2023 року, але освітній процес буде організований у трьох форматах: очному, дистанційному та змішаному.

«Ми піклуємося про забезпечення таких умов для доступу до навчального процесу, щоб життю і здоров’ю дітей та освітян нічого не загрожувало. До початку навчального року готуємо пропозиції та рішення, якими зможемо підтримати заклади освіти, освітян та дітей. У межах ініціативи МОН із відновлення освітнього процесу «Школо, ми разом!» працюємо за такими напрямами: підручники, гаджети, укриття та шкільні автобуси», – зазначають у МОН.

У міністерстві також додають, що з лютого 2022 року було облаштовано приблизно 68% укриттів для шкіл, садочків, ЗВО та профтехів. У садочках це 67% захисних споруд, у школах – 75%, а у профтехах та закладах вищої освіти – 85%.

«У регіонах, де очне навчання організувати неможливо, ми шукаємо інші можливості. Для онлайн-освіти вчителі вже отримали майже 96 тисяч ноутбуків, а школярі – приблизно 36 тисяч девайсів. Нині працює 60 цифрових освітніх центрів, які обладнані всім необхідним для навчання та дозвілля. Діти можуть там проводити вільний час, навчатися або спілкуватися з однолітками. Ми очікуємо, що до кінця 2023 відкриється ще 100 таких центрів, учні отримають ще 40 тисяч гаджетів та 1600 Wi-Fi роутерів в укриття», – наголосили у Міністерстві освіти і науки.

Джерело: osvita.ua