Освітню субвенцію у 2023 році скорочено на 20%

Загальний обсяг коштів, виділених на освітню субвенцію з держбюджету, зменшено на 20 % порівняно з 2022 роком.

Про це йдеться у листі-роз’ясненні Міністерства освіти щодо особливостей розподілу та використання освітньої субвенції у 2023 році з урахуванням такого обмеження.

Зокрема, документ містить посилання на інформаційні довідки про розрахунок обсягів освітньої субвенції для обласних бюджетів та бюджетів територіальних громад на 2023 рік.

Наразі Інформаційна довідка щодо розрахунку освітньої субвенції для кожного місцевого бюджету містить базову інформацію про засновника та підсумки розподілу й детальний розрахунок обсягу освітньої субвенції на 2023 рік.

Згодом Інформаційна довідка буде доповнена графічною інформацією щодо розподілу освітньої субвенції, що дозволить порівняти динаміку зміни окремих параметрів.

У Міністерстві освіти наголосили на критичній необхідності підтримування бази з персональними даними учнів в актуальному стані протягом усього року.

«Це дозволить МОН оперативно відслідковувати міграції учнів і за потреби здійснювати перерозподіл освітньої субвенції. Перерозподіл освітньої субвенції можливий тільки на основі персональних даних учнів», – підкреслили у відомстві.

Джерело: osvita.ua