Реєстрація на вступні тести до магістратури розпочнеться 8 травня

Реєстрація абітурієнтів для участі у вступних випробуваннях до магістратури розпочнеться 8 травня.

Цього року вступ до магістратури здійснюватиметься за результатами єдиного вступного іспиту.

Брати участь у вступній кампанії без результатів ЄВІ зможуть абітурієнти, які вступатимуть на контракт на спеціальності, яким надається особлива державна підтримка.

Водночас для вступу на спеціальності шести окремих галузей знань вступникам потрібно буде також надати результати єдиного фахового вступного випробування.

Єдиний вступний іспит (ЄВІ)

Тест ЄВІ міститиме два блоки: тест загальної навчальної компетентності (ТЗНК) і тест з іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської за вибором вступника).

Єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ)

Для вступу на спеціальності галузей знань «Соціальні та поведінкові науки», «Управління та адміністрування», «Право», «Публічне управління та адміністрування», «Міжнародні відносини» майбутні магістранти мають надати результати ЄВІ 2023 року та ЄФВВ 2023 року. 

Вступники на ці спеціальності складатимуть предметні тести за такими блоками відповідно до обраної спеціальності: «Економіка та міжнародна економіка», «Право та міжнародне право», «Облік та фінанси», «Політологія та міжнародні відносини», «Психологія та соціологія», «Управління та адміністрування».

Реєстрація на тестування

Реєстрацію учасників вступних іспитів здійснюватимуть приймальні комісії закладів вищої освіти.

Кожен зареєстрований учасник отримає екзаменаційний листок, у якому будуть зазначені дані для здійснення входу на інформаційну сторінку «Кабінет вступника».

Також передбачений додатковий період для реєстрації учасників ЄВІ та ЄФВВ.

Він триватиме з 12 до 14 липня, і в цей проміжок часу зможуть зареєструватися особи, які не змогли з поважних причин зареєструватися для проходження ЄФВВ та ЄВІ під час основного періоду реєстрації.

БІЛЬШЕ ПРО ВСТУП ДО МАГІСТРАТУРИ

Джерело: osvita.ua