Розпочався прийом заяв від вступників на бакалаврат

Розпочався основний етап вступної кампанії 2023 року – прийом заяв і документів від абітурієнтів, які вступають на навчання для здобуття ступеня молодшого бакалавра, бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної середньої освіти.

Цьогоріч подання заяв здійснюється онлайн через електронні кабінети.

Подання заяв для усіх категорій абітурієнтів триватиме до 31 липня.

Протягом цього періоду вступники можуть подати до 5 заяв на бюджетні місця. Водночас на контрактну форму навчання вступник може подати до 15 заяв.

Кожній заяві на місця державного та регіонального замовлення вступник має надати пріоритетність. Пріоритетність – це черговість заяв, за якою визначається черговість розгляду заяви при вступі на бюджетні місця.

Важливо! Визначена вступником пріоритетність заяв не може бути змінена. Водночас вступник може скасувати заяву з пріоритетністю.

Перед поданням заяв вступники можуть оцінити свої шанси отримати бюджетне місце на конкретну спеціальність, скориставшись інформацією про прохідні бали минулих років на кожну конкурсну пропозицію.

Слідкувати за цьогорічними рейтингами вступники зможуть після початку подання заяв на сайті Вступ.ОСВІТА.UA. Інформація оновлюватиметься тричі на добу.

Формування рейтингових списків вступників і надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих з повідомленням про отримання чи неотримання ними права навчатися на бюджетній формі відбудеться не пізніше 5 серпня.

Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на бюджетні місця до 18:00 08 серпня.

Зарахування вступників на навчання на бюджет буде проведено 10 серпня.

Переведення на вільні бюджетні місця осіб, які зараховані на навчання за контрактом, відбудеться не пізніше 18 серпня 2023 року.

Зарахування вступників на контракт – не пізніше ніж 30 серпня 2023 року.

Джерело: osvita.ua