Сертифікаційний тест ЗНО для вчителів 2023 року онлайн

Пропонуємо всім охочим пройти онлайн тест незалежного оцінювання фахових знань і вмінь учителів початкових класів, який складали педагоги 11 березня 2023 року.

Таке тестування є першим етапом сертифікації вчителів початкових класів.

Тест містить 100 завдань, на виконання яких учасникам відведено 180 хвилин. За кожне правильно виконане завдання учасник тестування може отримати 1 бал.

Завдання скеровані на перевірку теоретичних знань з освітніх галузей, визначених Державним стандартом початкової освіти; володіння методикою навчання цих галузей; вміння працювати з цифровим освітнім середовищем, здатності організовувати освітній процес та управляти ним, а також знань з педагогіки партнерства з усіма учасниками освітнього процесу

Для успішного складання іспиту вчителям необхідно набрати щонайменше 60 балів. Ті учасники, які не подолають визначений пороговий бал, не зможуть узяти участі в наступному етапі сертифікації – самооцінюванні педагогічної майстерності.

Завдання незалежного тестування укладені відповідно до Програми незалежного тестування фахових знань і вмінь учителів початкової школи та Характеристики тесту.

ПРОЙТИ ТЕСТ ОНЛАЙН

Джерело: osvita.ua

Leave a comment