Триває повернення коштів за пробне ЗНО 2022 року

Триває повернення коштів особам, які були зареєстровані для проходження пробного ЗНО і скористалися спеціальним сервісом та подали заяву до відповідного регіонального центру.

Учасники пробного тестування, яке не відбулось, мають змогу вибрати, куди перерахувати кошти: на підтримку ЗСУ чи на особистий банківський рахунок.

Зокрема, вже понад 19 тисяч учасників пробного ЗНО подали заяви про повернення залишкових коштів, сплачених за його проведення, і отримали на свої банківські рахунки понад 3 мільйони гривень.

Ще 2 тисячі осіб вказали на бажання перерахувати кошти на підтримку Збройних Сил України на суму понад 500 тисяч гривень.

Для повернення коштів на особистий рахунок учасники пробного ЗНО мають авторизуватись на сервісі УЦОЯО, зазначити платіжні реквізити, згенерувати відповідну заяву та надіслати її на електронну пошту регіонального центру, зазначену в заяві.

Для перерахунку коштів на підтримку Збройних Сил України необхідно авторизуватися на спеціальному сервісі і вибрати перерахунок коштів на підтримку ЗСУ й підтвердити свій вибір, зазначивши свої прізвище та ім’я так, як зазначили під час реєстрації для участі в пробному ЗНО.

В Українському центрі оцінювання якості освіти наголосили, що учасники пробного ЗНО мають уважно перевіряти зазначені на сервісі дані, оскільки вносити зміни до згенерованої заяви не дозволяється.

Джерело: osvita.ua