Триває реєстрація вступників на співбесіди і творчі конкурси

Розпочалася реєстрація абітурієнтів, які для вступу на обрану спеціальність мають пройти творчий конкурс,  індивідуальну співбесіду чи фаховий іспит.

Творчий конкурс – це форма вступного випробування для вступу для здобуття ступеня молодшого бакалавра, бакалавра на основі повної загальної середньої освіти, яка передбачає очну або дистанційну перевірку творчих або фізичних здібностей вступника.

Індивідуальні усні співбесіди замість єдиного вступного іспиту, фахові іспити та фахові іспити замість ЄФВВ мають пройти майбутні магістранти, які мають право на спеціальні умови вступу до закладів вищої освіти.

Заяви для участі у вступних випробуваннях подаються через особисті електронні кабінети вступників.

У паперовій формі або електронною поштою до приймальної комісії закладу освіти вони можуть подаватись у разі відсутності особистого електронного кабінету вступника.

Реєстрація заяв на участь у творчих конкурсах для вступу на бюджет триватиме до 13:00 10 липня.

Вступники, які планують вступати виключно на контракт, зможуть реєструватись для участі у творчих конкурсах до 18:00 25 липня.

Реєстрація заяв на участь у співбесіді замість ЄВІ, фаховому іспиті, фаховому іспиті замість ЄФВВ триватиме до 18:00 16 липня.

Джерело: osvita.ua