В Дії з’являться дані про освіту та період навчання

Отримати інформацію з Єдиної державної бази з питань освіти щодо деяких документів про освіту та періодів навчання можна за допомогою сервісу «Дія.Підпис».

Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки, коментуючи запуск відповідного сервісу, що впроваджений спільно з командами Мінцифри та ДП «Інфоресурс».

Зокрема, відтепер сервіс «Дія.Підпис» не потребує окремої процедури замовлення електронного підпису та надає змогу отримати інформацію, використовуючи застосунок «Дія» у смартфоні.

Для того щоб отримати інформацію, користувачам необхідно зайти на сторінку реєстру, серед сервісів підпису обрати «Дія.Підпис» та зчитати QR-код, що з’явиться на екрані застосунку «Дія».

Після цього потрібно пройти ідентифікацію накласти електронний підпис на документ і отримати послугу.

Наразі реєстр містить інформацію про здобуття вищої освіти з 2012 року, фахової передвищої освіти – з 2020 року, професійної (професійно-технічної) освіти – з 2013 року.

Також в реєстрі можна отримати доступ до документів про здобуту вищу, фахову передвищу та професійну (професійно-технічну) освіту, які отримані з червня 2015 року.

Окрім того, сервіс надає доступ до документів про здобуту вищу, професійно-технічну та загальну середню освіту, які отримані з 2000 року, якщо на їх підставі здійснювався вступ на навчання для здобуття вищої освіти – з 2012 року, фахової передвищої освіти – з 2020 року, професійної (професійно-технічної) освіти – з 2013 року.

Інформація щодо здобуття освіти за кошти державного бюджету у вищих військових навчальних закладах в ЄДЕБО не міститься.

Розробники ресурсу очікують, що новація дозволить більшій кількості людей швидко й безпечно отримати інформацію щодо навчання та документів про освіту.

За матеріалами osvita.ua