Вступ до магістратури: демоверсія онлайн-тесту ЄВІ

Пропонуємо вступникам у магістратуру та всім охочим виконати завдання демонстраційного тесту єдиного вступного іспиту з іноземних мов та тесту загальної навчальної компетентності.

Результати такого тесту будуть необхідними в 2023 році для вступу в магістратуру на всі спеціальності, окрім вступу виключно на контракт на спеціальності, яким надається особлива підтримка держави.

Комплексний тест складається з двох блоків: іноземна мова (містить 30 завдань) та тест загальної навчальної компетентності (містить 33 завдання), які на сайті представлені окремими тестами.

На виконання всіх завдань тесту вступникам буде відведено 120 хвилин: орієнтовно 45 хвилин на виконання тесту з іноземної мови та 75 хвилин для виконання тесту загальної навчальної компетентності.

Результат єдиного вступного іспиту ЄВІ у тестових балах автоматично буде переведено в шкалу 100–200 балів. Для отримання результату за шкалою 100–200 достатньо буде набрати хоча б три тестових бали.

Онлайн-формат виконання завдань тесту допоможе вступникам не лише ознайомитися зі структурою, типами завдань та правильними відповідями, а й дозволить навчитись правильно розподіляти час на виконання завдань тесту.

ДЕМОВЕРСІЯ ТЕСТУ ЄВІ З ЗАГАЛЬНОЇ НАВЧАЛЬНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ

ДЕМОВЕРСІЯ ТЕСТУ ЄВІ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

ДЕМОВЕРСІЯ ТЕСТУ ЄВІ З НІМЕЦЬКОЇ МОВИ

ДЕМОВЕРСІЯ ТЕСТУ ЄВІ З ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ

ДЕМОВЕРСІЯ ТЕСТУ ЄВІ З ІСПАНСЬКОЇ МОВИ

Джерело: osvita.ua