Як готуватися до виконання НМТ з української мови

Національний мультипредметний тест у 2023 році складатиметься з трьох частин. Першим предметом буде українська мова, цей блок складатиметься з 30 завдань, з-поміж яких:

  • 10 завдань з вибором однієї правильної відповіді з чотирьох варіантів;
  • 15 завдань з вибором однієї правильної відповіді з п’яти варіантів;
  • 5 завдань на встановлення відповідності (потрібно встановити по 4 «логічні пари»).

Зміст завдань блоку НМТ з української мови буде відповідати чинній програмі ЗНО з української мови та охоплюватиме всі мовні теми, вивчення яких передбачено в шкільному курсі української мови.

За виконання завдань блоку національного мультипредметного тесту з української мови вступники зможуть отримати від 0 до 45 балів.

Як отримати високий результат?

Для того щоб отримати високий результат, необхідно ретельно працювати над шкільною програмою з української мови, відвідуючи онлайн або офлайн уроки, які проводять ваші вчителі.

Якісно підготуватися до майбутнього тестування допоможе й самостійне тренування. Регулярно виконуючи тести ЗНО-ОНЛАЙН з української мови за минулі роки, вступники зможуть повторити весь теоретичний матеріал, застосовуючи його на практиці.

А завдання з української мови, згруповані за певними темами, які відповідають програмі, дозволять відпрацювати найбільш проблемні розділи, приділивши їм максимум уваги при підготовці.

Якщо при виконанні тих чи інших завдань будуть виникати питання щодо правильності відповідей, абітурієнти можуть скористатися коментарями до тестів з української мови минулих років, які надані провідними фахівцями з підготовки до тестування.

Окрім того, представлений на сайті перелік слів з правильними наголосами до ЗНО-2023 допоможе отримати гарний результат за виконання завдань розділу «Орфоепія».

Для поширення свого лексичного запасу та відмінного виконання завдань з «Фразеології» майбутні учасники НМТ можуть скористатись переліком фразеологізмів для підготовки до ЗНО/НМТ з української мови.

Усі охочі можуть спробувати свої сили й пройти онлайн демоверсію національного мультипредметного тесту.

Також майбутні вступники можуть скористатися новим сервісом з підготовки до мультитесту. На сервісі представлені сім тренувальних варіантів мультитесту, які складені відповідно до вимог цьогорічного тесту.

Регулярне виконання тестових завдань з української мови онлайн, які максимально наближені до запропонованих під час реального тестування, дозволить призвичаїтися до роботи в середовищі онлайн-тестувальників та отримати результат, який стане перепусткою до омріяного закладу вищої освіти.

ДОРОЖНЯ КАРТА УЧАСНИКА ЗНО

Джерело: osvita.ua