Як готуватися до виконання завдань НМТ з історії України

Замість традиційного ЗНО у 2023 році вступники до закладів вищої освіти мають скласти національний мультипредметний тест. Він складатиметься з трьох блоків, і третім буде блок завдань з одного предмета на вибір (історії України, біології, хімії, фізики або іноземної мови).

Усього в блоці НМТ з історії України буде 30 завдань, із-поміж яких:

  • 20 завдань з вибором однієї правильної відповіді з чотирьох варіантів;
  • 4 завдання на встановлення відповідності (потрібно встановити по 4 «логічні пари»).;
  • 3 завдання на встановлення послідовності ( потрібно правильно вказати послідовність запропонованих подій);
  • 3 завдання з вибором 3 відповідей із 7 запропонованих варіантів.

Зміст завдань блоку НМТ з історії України буде відповідати чинній програмі ЗНО з історії України. Блок завдань охоплюватиме теми, що стосуватимуться історичного періоду «Історія України (друга половина XVI – початок XXI ст.»).

За виконання завдань блоку НМТ з історії України вступники зможуть отримати від 0 до 54 балів.

Як отримати високий результат?

Для того щоб отримати високий результат з історії України, необхідно ретельно працювати над шкільною програмою, відвідуючи онлайн або офлайн уроки, які проводять ваші вчителі.

Якісно підготуватися до майбутнього тестування допоможе й самостійне тренування. Регулярно виконуючи тести ЗНО-ОНЛАЙН з історії України за попередні роки, вступники зможуть повторити весь історичний матеріал, присвячений подіям ХVI–ХХІ ст.

А завдання з історії України, згруповані за певними темами, які відповідають програмі, дозволять відпрацювати найбільш проблемні розділи, приділивши їм максимум уваги при підготовці.

Якщо при виконанні тих чи тих завдань будуть виникати питання щодо правильності відповідей, абітурієнти можуть скористатися коментарями до тестів з історії України минулих років, які надані провідними фахівцями з підготовки до тестування.

Також для якісної підготовки до мультитесту з історії України варто ретельно опрацювати:

Усі охочі можуть спробувати свої сили й пройти онлайн демоверсію національного мультипредметного тесту.

Також майбутні вступники можуть скористатися новим сервісом з підготовки до мультитесту. На сервісі представлені сім тренувальних варіантів мультитесту, які складені відповідно до вимог цьогорічного тесту.

Регулярне виконання тестових завдань з історії України онлайн, які максимально наближені до запропонованих під час реального тестування, дозволить призвичаїтися до роботи в середовищі онлайн-тестувальників та отримати результат, який стане перепусткою до омріяного закладу вищої освіти.

ДОРОЖНЯ КАРТА УЧАСНИКА ЗНО

Джерело: osvita.ua