Європейський університет пропонує освіту за методикою Telem

Європейський університет, що є найбільшим приватним закладом вищої освіти в Україні, та міжнародний інноваційний EdTech центр DAN.IT Education, що входить у ТОП-3 навчальних IT-центрів України та є учасником проєкту Мінцифри «IT Generation», оголосили про співпрацю.

У межах цієї співпраці вони вперше в Україні запускають оновлену акредитовану програму за спеціальністю «Інженерія програмного забезпечення», що відповідає стандарту вищої освіти та передбачає отримання диплома про вищу освіту державного зразка з європейським додатком.

А це значить, що з початку навчального року нові студенти Європейського університету здобуватимуть спеціальність «Інженерія програмного забезпечення» за програмою та методикою центру DAN.IT Education, що використовується ізраїльською армією.

Студенти навчатимуться за унікальною методикою Telem, яка використовується ізраїльською армією та була адаптована DAN.IT для підготовки в Україні ІТ фахівців.

Попит на фахівців, які навчались за методикою Telem, підтверджується статистикою працевлаштування випускників: понад 73% працюють за новим фахом.

Викладачами стануть досвідчені практики ІТ індустрії Middle та Senior рівня, що мають досвід роботи в таких потужних компаніях як EPAM, Readdle, DataArt, Weblium, N-IX, Softserve, Elogic Commerce та інших.

Програма передбачає навчання, яке розраховане на 3 роки та 10 місяців, опанування одразу декількох актуальних та затребуваних ІТ-професій: Frontend- та Backend-розробку, Data Analytics, UI/UX design.

Навчання включає практичні завдання з виконання проєктних робіт на реальних кейсах, які випускники одразу зможуть додати до свого портфоліо. Окрема увага буде приділена підготовці до співбесід у закордонних та українських ІТ компаніях, як з технічного, так і з HR боку.

Навчання за спеціальністю розпочнеться у вересні 2023 року. Доступними є очна та дистанційна форми навчання (офлайн / онлайн).

За словами проректора з навчально-методичної роботи Європейського університету Сергія Ягодзінського, програма міститиме елементи дуальної освіти.

«Особливістю оновленої освітньо-професійної програми є імплементація в навчальний процес елементів дуальної освіти. Студенти з першого року навчання будуть долученими до реальних проєктів, кейсів, завдань. Кожен слухач впродовж усього терміну навчання отримає доступ до спілкування з ІТ-фахівцями найвищого рівня кваліфікації. Вони виступатимуть в якості наставників, порадників, тьюторів. А ми знаємо, що в ІТ-сфері знання часто передаються безпосередньо від більш досвідчених до тих, хто лише розпочинає свою кар’єру в ІТ», – зазначив Сергій Ягодзінський.

Своєю чергою CEO центру DAN.IT Education Ксенія Столбова наголосила на важливості класичної університетської освіти.

«Кожного року на Дні відкритих дверей у DAN.IT до мене звертались батьки підлітків з важливим для них питанням: а чи пропонуєте ви вищу освіту, чи є у вас диплом державного зразка? Зараз у нас є відповідь на це питання завдяки нашому партнерству з Європейським університетом. Переваги класичної університетської освіти тепер поєднуються з найкращими здобутками та досвідом неформальної освіти, завдяки чому наші випускники отримають унікальну підготовку та кар’єрні перспективи в ІТ галузі», – підкреслила Ксенія Столбова.

ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Джерело: osvita.ua